DomůFinanceJak dobře je vám známá kryptoměna s názvem Dash?

Jak dobře je vám známá kryptoměna s názvem Dash?

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Masticha recenze

Zažívací potíže nebo bolesti břicha trápí spoust z nás....

Akcie online

Pokud v dnešní době chceme, aby nám naše peníze,...

Jaký vliv má inflace na naše dluhy i úspory?

Inflace je bohužel nevyhnutelný jev, který ovlivňuje každého z...
- Komerční sdělení -časopis

Ti, kteří se obchodováním s kryptoměnami zabývají i několik let znají většinu digitálních měn. Mnohdy ale některé jen okrajově. Pokud jste zatím o kryptoměně Dash neslyšeli, nebo ji znáte jen skutečně okrajově, nevadí. V tomto článku si o ní řekneme víc.

Kde se vzala kryptoměna Dash?

Jedinečná i novativní krypotměna Dash přináší revoluční způsob, jak umožnit uživatelům rychlé, soukromé a bezpečné transakce. Jde o decentralizhovaný, otevřený systém, jež je postaven na blockchainu. Tato technologie funguje na principu distribuovaného účetnictví.

Dash je známá i jako digital cash a na trhu se je již od roku 2014. Jedná se o jednu z nejstarších a nejoblíbenějších kryptoměn, a to především proto, že se zaměřuje na poskytování rychlých, bezpečných a soukromých transakcí. Nepoužívá výpočetní technologii, která je používána u ostatních kryptoměn, nýbrž používá unikátní algoritmus, který se nazývá X11, a to proto, že pracuje s 11-ti různými algoritmy pro zajištění bezpečnosti.

Co odlišuje Dash od jiných kryptoměn?

Dash má více unikátních funkcí. Kupříkladu Dash PrivateSend, který umožňuje uživatelům skrýt identitu transakcí. Další zajímavostí je InstantSend funkce, jež uživatelům dovolí provádět transakce takřka ihned. Dash si oblibují i investoři, nabízí totiž vysokou likviditu, což umožňuje rychlé a jednoduché obchodování.

Dash je stabilní, hodnota se obecně drží na vysoké úrovni. Jedná se o jednu z nejbezpečnějších kryptoměn na trhu. Blockchain je zde vybaven výkonnými protokoly a algoritmy, jež zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti.

Líbit se vám jistě bude i silná komunita nadšenců, kteří stále pracují na vylepšení. Pokud hledáte rychlou, bezpečnou a soukromou kryptoměnu, s Dash budete jistě spokojeni.

Více informací nejen o kryptoměně Dash najdete na webových stránkách freecoin.cz.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek