DomůBydleníCo to vlastně boxspring je?

Co to vlastně boxspring je?

Date:

Nenechte si ujít

Jaký vliv má inflace na naše dluhy i úspory?

Inflace je bohužel nevyhnutelný jev, který ovlivňuje každého z...

Káně: pánové nebes

Káně, majestátní a ušlechtilí ptáci nebes, jsou symbolem síly...

Jakou velikost párty stanu zvolit nejen pro zahradní oslavu

Na současném trhu se můžete setkat s téměř nepřebernou...

Co změnila inflace na očekávaných tržbách e-shopů? Víme, do čeho nejvíce investují

Udržet si zákazníka i pro budoucí nákupy pomáhá podle...

Známe ceny levnějších a úspornějších procesorů AMD Ryzen

Začátkem ledna má výrobce uvést trio nových čipů pro...
- Komerční sdělení -časopis

Na otázku nám zodpověděl své poznatky a rady product manager společnosti kika Nábytek Jakub Neumann:

„Boxspring představuje komfortní systém, který uspokojí nejnáročnější požadavky na zdravý a pohodlný spánek. Postele boxspring vynikají kvalitou zpracování, komfortní výškou i svojí cenou. Důraz je kladen na praktickou využitelnost postele a její funkčnost. Jak taková postel vypadá, jak je vyrobena? Postele navrhují přední světoví design architekti, výroba je podřízena velmi přísným evropským standardům.

Tento systém tvoří v podstatě dvě matrace na sobě. Spodní matraci tvoří zpravidla vysoce kvalitní pružinová matrace, případně lamelová nebo jiná pružná rošt, která jemně odvádí tlak těla a tím pádem je zajištěna dokonalá podkladová plocha s optimální pružností. V kombinaci s kvalitní horní matrací dostane zákazník přesně to, co vyhovuje jeho vysokým požadavkům. Horní matraci anatomicky podpírá tělo, což má optimální dopad na zdraví páteře, klouby a svalstvo trupu. Matrace jsou dokonale provzdušněné, mají ideální výšku a samozřejmě kvalitní potahové materiály, které se pyšní vysokou životností.

Specialitou v kika jsou boxspringy, které zákazníkům nabízejí i úložný prostor, což není v tomto segmentu běžnou záležitostí. K dostání jsou také levnější varianty komfortních postelí s úložným prostorem jako například postel Largo. Postel Bonella má také velkou výhodu v podobě elektricky polohovatelných roštů. Postele jsou samozřejmě k dostání v několika barevných variantách i rozměrech včetně prodloužených délek. Specializovaní prodejci vám zajistí adekvátní odbornou konzultaci a odpoví vám na všechny dotazy ohledně systému spaní boxspring.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek