DomůBydleníCo to vlastně boxspring je?

Co to vlastně boxspring je?

Date:

Nenechte si ujít

Co změnila inflace na očekávaných tržbách e-shopů? Víme, do čeho nejvíce investují

Udržet si zákazníka i pro budoucí nákupy pomáhá podle...

Známe ceny levnějších a úspornějších procesorů AMD Ryzen

Začátkem ledna má výrobce uvést trio nových čipů pro...

Google chce naučit umělou inteligenci číst recepty od lékaře

Zatím neznámo, kdy by se taková AI mohla dostat...

Amazon se dohodl s EU na používání údajů, vyhne se pokutě

Dohoda se vztahuje pouze na obchodní praktiky Amazonu v...

Stát prý zasanuje drahou elektřinu přes svoji energetickou firmu.

Není jasné, odkud vezme SZP na nákup drahé elektřiny...
- Komerční sdělení -časopis

Na otázku nám zodpověděl své poznatky a rady product manager společnosti kika Nábytek Jakub Neumann:

„Boxspring představuje komfortní systém, který uspokojí nejnáročnější požadavky na zdravý a pohodlný spánek. Postele boxspring vynikají kvalitou zpracování, komfortní výškou i svojí cenou. Důraz je kladen na praktickou využitelnost postele a její funkčnost. Jak taková postel vypadá, jak je vyrobena? Postele navrhují přední světoví design architekti, výroba je podřízena velmi přísným evropským standardům.

Tento systém tvoří v podstatě dvě matrace na sobě. Spodní matraci tvoří zpravidla vysoce kvalitní pružinová matrace, případně lamelová nebo jiná pružná rošt, která jemně odvádí tlak těla a tím pádem je zajištěna dokonalá podkladová plocha s optimální pružností. V kombinaci s kvalitní horní matrací dostane zákazník přesně to, co vyhovuje jeho vysokým požadavkům. Horní matraci anatomicky podpírá tělo, což má optimální dopad na zdraví páteře, klouby a svalstvo trupu. Matrace jsou dokonale provzdušněné, mají ideální výšku a samozřejmě kvalitní potahové materiály, které se pyšní vysokou životností.

Specialitou v kika jsou boxspringy, které zákazníkům nabízejí i úložný prostor, což není v tomto segmentu běžnou záležitostí. K dostání jsou také levnější varianty komfortních postelí s úložným prostorem jako například postel Largo. Postel Bonella má také velkou výhodu v podobě elektricky polohovatelných roštů. Postele jsou samozřejmě k dostání v několika barevných variantách i rozměrech včetně prodloužených délek. Specializovaní prodejci vám zajistí adekvátní odbornou konzultaci a odpoví vám na všechny dotazy ohledně systému spaní boxspring.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek