DomůBydleníJak vybrat správný konferenční stolek?

Jak vybrat správný konferenční stolek?

Date:

Nenechte si ujít

Jaký vliv má inflace na naše dluhy i úspory?

Inflace je bohužel nevyhnutelný jev, který ovlivňuje každého z...

Káně: pánové nebes

Káně, majestátní a ušlechtilí ptáci nebes, jsou symbolem síly...

Jakou velikost párty stanu zvolit nejen pro zahradní oslavu

Na současném trhu se můžete setkat s téměř nepřebernou...

Co změnila inflace na očekávaných tržbách e-shopů? Víme, do čeho nejvíce investují

Udržet si zákazníka i pro budoucí nákupy pomáhá podle...

Známe ceny levnějších a úspornějších procesorů AMD Ryzen

Začátkem ledna má výrobce uvést trio nových čipů pro...
- Komerční sdělení -časopis

„Konferenční stolek je bezpochyby nezbytným doplňkem každého obývacího pokoje. Sedací souprava bez konferenčního stolku působí nekompletním dojmem, stejně jako kdyby v jídelně byl stůl bez židlí. Při výběru vhodného konferenčního stolku se zaměřte především na rozměry a typ materiálu. Optimální výška konferenčního stolku by měla odpovídat výšce vašich kolen v sedě. Potom se vám bude dobře manipulovat s předměty, které si odložíte na stolek.

Velikosti konferenčního stolku by zase měla odpovídat přibližně 1/2 až 1/3 velikosti délky vaší pohovky. V neposlední řadě je dobré zvážit také šířku konferenčního stolku, abyste zachovali dostatečný průchozí prostor mezi sedačkou, křeslem a konferenčním stolkem. Ulička by měla být minimálně 60 cm široká, abyste si bez problémů mohli přinést kávu a nemuseli se obávat, že ji při náhodném balancování vylijete na svou sedací soupravu.

Výhodou některých typů konferenčních stolků je možnost rozložení, čímž získáte větší odkládací plochu. Tvarově jednodušší stolky se zase snadno kombinují s různými styly nábytku. Tzv. hnízdový konferenční stolek se skládá z několika menších odkládacích stolků, které lze bez problémů přemísťovat i na různá místa po bytě. K nejoblíbenějším stolkům patří v dnešní době stolky skleněné, jsou lehké a lze je kombinovat s nejrůznějšími materiály. Trendem v oblasti designu jsou také plastové konferenční stolky a do módy se vracejí také stoly z masivu, ty dobře vyniknou hlavně ve větších interiérech a mají dlouhou životnost.“

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek