DomůBydleníJak vybrat tu správnou kancelářskou židli?

Jak vybrat tu správnou kancelářskou židli?

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Masticha recenze

Zažívací potíže nebo bolesti břicha trápí spoust z nás....

Akcie online

Pokud v dnešní době chceme, aby nám naše peníze,...

Jak dobře je vám známá kryptoměna s názvem Dash?

Ti, kteří se obchodováním s kryptoměnami zabývají i několik...
- Komerční sdělení -časopis

„Nezbytným prvkem kanceláře je pracovní židle, která zajišťuje pohodlné sezení po celou naši pracovní dobu. Židle by nám měla vyhovovat svojí velikostí i rozměry opěrek a sedáku. Co se týče sedáku, je třeba vybrat pohodlné, přiměřeně široké a nejlépe anatomicky tvarované. Důležitá je samozřejmě také jeho výšková nastavitelnost.

Dále bychom se měli zaměřit na stabilitu a pevnost základny židle. Nejběžnější pětiramenné kříže základny jsou plně dostačující pro stabilitu i plynulý pohyb do všech směrů. Opěrky rukou jsou obzvláště důležité při delší pracovní době, umožňují komfortní úhel a pohodlnou práci. Při výběru židle je dobré pečlivě vyzkoušet kvalitu opěradla, hlavní roli hraje bederní a hlavová opěrka.

K pohodlnému a zdravému sezení na židli také přispěje píst, který ztlumí náraz při dosednutí. Všechny tyto parametry splňují kancelářské systémy a židle, které naleznete na www.kika.sk. Obchodní domy kika nabízejí největší výběr kvalitních kanceláří, otočných a jednacích židlí za nejlepší cenu na českém trhu pro široké spektrum zákazníků. Kancelářské židle dostanete v různých cenových hladinách a kategoriích přesně podle svých potřeb a požadavků. V sortimentu najdete také dětské a studentské židle v nejrůznějších barevných provedeních.“

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek