DomůBydleníJak vybrat tu správnou kancelářskou židli?

Jak vybrat tu správnou kancelářskou židli?

Date:

Nenechte si ujít

Co změnila inflace na očekávaných tržbách e-shopů? Víme, do čeho nejvíce investují

Udržet si zákazníka i pro budoucí nákupy pomáhá podle...

Známe ceny levnějších a úspornějších procesorů AMD Ryzen

Začátkem ledna má výrobce uvést trio nových čipů pro...

Google chce naučit umělou inteligenci číst recepty od lékaře

Zatím neznámo, kdy by se taková AI mohla dostat...

Amazon se dohodl s EU na používání údajů, vyhne se pokutě

Dohoda se vztahuje pouze na obchodní praktiky Amazonu v...

Stát prý zasanuje drahou elektřinu přes svoji energetickou firmu.

Není jasné, odkud vezme SZP na nákup drahé elektřiny...
- Komerční sdělení -časopis

„Nezbytným prvkem kanceláře je pracovní židle, která zajišťuje pohodlné sezení po celou naši pracovní dobu. Židle by nám měla vyhovovat svojí velikostí i rozměry opěrek a sedáku. Co se týče sedáku, je třeba vybrat pohodlné, přiměřeně široké a nejlépe anatomicky tvarované. Důležitá je samozřejmě také jeho výšková nastavitelnost.

Dále bychom se měli zaměřit na stabilitu a pevnost základny židle. Nejběžnější pětiramenné kříže základny jsou plně dostačující pro stabilitu i plynulý pohyb do všech směrů. Opěrky rukou jsou obzvláště důležité při delší pracovní době, umožňují komfortní úhel a pohodlnou práci. Při výběru židle je dobré pečlivě vyzkoušet kvalitu opěradla, hlavní roli hraje bederní a hlavová opěrka.

K pohodlnému a zdravému sezení na židli také přispěje píst, který ztlumí náraz při dosednutí. Všechny tyto parametry splňují kancelářské systémy a židle, které naleznete na www.kika.sk. Obchodní domy kika nabízejí největší výběr kvalitních kanceláří, otočných a jednacích židlí za nejlepší cenu na českém trhu pro široké spektrum zákazníků. Kancelářské židle dostanete v různých cenových hladinách a kategoriích přesně podle svých potřeb a požadavků. V sortimentu najdete také dětské a studentské židle v nejrůznějších barevných provedeních.“

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek