DomůBydleníJak vybrat tu správnou kancelářskou židli?

Jak vybrat tu správnou kancelářskou židli?

Date:

Nenechte si ujít

Jaký vliv má inflace na naše dluhy i úspory?

Inflace je bohužel nevyhnutelný jev, který ovlivňuje každého z...

Káně: pánové nebes

Káně, majestátní a ušlechtilí ptáci nebes, jsou symbolem síly...

Jakou velikost párty stanu zvolit nejen pro zahradní oslavu

Na současném trhu se můžete setkat s téměř nepřebernou...

Co změnila inflace na očekávaných tržbách e-shopů? Víme, do čeho nejvíce investují

Udržet si zákazníka i pro budoucí nákupy pomáhá podle...

Známe ceny levnějších a úspornějších procesorů AMD Ryzen

Začátkem ledna má výrobce uvést trio nových čipů pro...
- Komerční sdělení -časopis

„Nezbytným prvkem kanceláře je pracovní židle, která zajišťuje pohodlné sezení po celou naši pracovní dobu. Židle by nám měla vyhovovat svojí velikostí i rozměry opěrek a sedáku. Co se týče sedáku, je třeba vybrat pohodlné, přiměřeně široké a nejlépe anatomicky tvarované. Důležitá je samozřejmě také jeho výšková nastavitelnost.

Dále bychom se měli zaměřit na stabilitu a pevnost základny židle. Nejběžnější pětiramenné kříže základny jsou plně dostačující pro stabilitu i plynulý pohyb do všech směrů. Opěrky rukou jsou obzvláště důležité při delší pracovní době, umožňují komfortní úhel a pohodlnou práci. Při výběru židle je dobré pečlivě vyzkoušet kvalitu opěradla, hlavní roli hraje bederní a hlavová opěrka.

K pohodlnému a zdravému sezení na židli také přispěje píst, který ztlumí náraz při dosednutí. Všechny tyto parametry splňují kancelářské systémy a židle, které naleznete na www.kika.sk. Obchodní domy kika nabízejí největší výběr kvalitních kanceláří, otočných a jednacích židlí za nejlepší cenu na českém trhu pro široké spektrum zákazníků. Kancelářské židle dostanete v různých cenových hladinách a kategoriích přesně podle svých potřeb a požadavků. V sortimentu najdete také dětské a studentské židle v nejrůznějších barevných provedeních.“

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek