DomůRady a NávodyHledáte pokladní systém, se kterým budete plně spokojeni? Pomůže vám Dotykačka

Hledáte pokladní systém, se kterým budete plně spokojeni? Pomůže vám Dotykačka

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Masticha recenze

Zažívací potíže nebo bolesti břicha trápí spoust z nás....

Akcie online

Pokud v dnešní době chceme, aby nám naše peníze,...

Jak dobře je vám známá kryptoměna s názvem Dash?

Ti, kteří se obchodováním s kryptoměnami zabývají i několik...

Jaký vliv má inflace na naše dluhy i úspory?

Inflace je bohužel nevyhnutelný jev, který ovlivňuje každého z...
- Komerční sdělení -časopis

Kdo z nás by si nepřál podnikat efektivně a naprosto přehledně? Pokud toho docílíme, daří se nám, dosahujeme zisků, spokojení jsou obchodní partneři i klienti, a to vše s tím, že máme o všem dokonalý přehled. K tomuto všemu nám může pomoct i pokladní systém. Ke spolehlivým, propracovaným, nejlepším u nás, patří pokladní systém od Dotykačky.

Pokladní systém pro každé podnikání

Pokladní systém můžeme využít v mnoha odvětvích podnikání. Dotykačka nabízí akční sady, které jsou vhodné jako pokladní systémy pro restaurace a další gastro zařízení, jako jsou bary, kavárny a jiné, ale i pro obchody, stánkový prodej, pro poskytovatele služeb, řemeslníky i jako levné řešení pro malé řemeslníky a živnostníky.

Vyžít můžete díky pokladním systémům Dotykačka mnohé praktické funkce. Tyto efektivní pokladní systémy zvládají tisíce účtů, položek, neomezený počet uživatelů i transakcí. Mají mnoho praktických funkcí, např. mapu stolů, happy hours, také away či odtěžování ingrediencí. Ti, kteří mají na starost větší počet skladových položek, pokladen a uživatelů, uvítají vzdálenou správu.

Určitě oceníte i to, že jsou pokladní systémy Dotykačka snadno propojitelné s účetním programem, který používáte, s e-shopem, ale také s kamerovým nebo objednávkovým systémem i platebními terminály.

Nejoblíbenější pokladní systémy současnosti

Dotykačka a její pokladní systémy se těší velké oblibě u nás, a to jak pro přehlednost a jednoduchost, tak spolehlivost a rychlost z hlediska obsluhy. Intuitivní správa produktů, kategorií i snadnost práce s účty a pokladnou nadchlo již mnoho uživatelů.

Abyste byli plně spokojeni, je vám neustále k dispozici technická podpora. Ať už si nebudete vědět s čímkoli rady, dojde k technické závadě nebo budete mít dotaz, můžete zatelefonovat na tel. č. 221 221 331 po 24 hodin denně, a to i během víkendů a státních svátků.

Dotykačka má i propracované a detailní návody, videa v ceně licencí a nechybí pravidelná školení ZDARMA.

Více informací najdete na dotykacka.cz.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek