DomůBydleníKoupelna potřebuje změnu, jak na to?

Koupelna potřebuje změnu, jak na to?

Date:

Nenechte si ujít

Jaký vliv má inflace na naše dluhy i úspory?

Inflace je bohužel nevyhnutelný jev, který ovlivňuje každého z...

Káně: pánové nebes

Káně, majestátní a ušlechtilí ptáci nebes, jsou symbolem síly...

Jakou velikost párty stanu zvolit nejen pro zahradní oslavu

Na současném trhu se můžete setkat s téměř nepřebernou...

Co změnila inflace na očekávaných tržbách e-shopů? Víme, do čeho nejvíce investují

Udržet si zákazníka i pro budoucí nákupy pomáhá podle...

Známe ceny levnějších a úspornějších procesorů AMD Ryzen

Začátkem ledna má výrobce uvést trio nových čipů pro...
- Komerční sdělení -časopis

Na otázku nám zodpověděla své poznatky a rady designérka Dagmar Christovová, kika Nábytek:

„V celkovém image koupelny hraje velmi podstatnou roli i správná volba koupelnových doplňků a textilu. Vhodně zvolené doplňky mají nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Pokud jste se rozhodli, že byste rádi změnili vzhled své koupelny, ale nechce se vám měnit veškerý koupelnový nábytek, uspokojivé změny docílíte i prostřednictvím nákupu vhodných odstínů ručníků a osušek včetně barevně sladěné textilní koupelnové předložky a závěsu.

Pocit lehkosti a prostornosti, například v případě menší koupelny, navodí koupelnové doplňky ve světlých tónech. Pro větší komfort zvolte kvalitní koupelnový textil v podobě exkluzivní značky Vivre a Young Colours, který dostanete pouze v kika. Vybírat můžete také z textilních koupelnových doplňků firmy Vossen a Framsohn a v neposlední řadě iz nabídky oblíbené značky Esprit. Ručníky nejrůznějších gramáží jsou k dostání v mnoha barvách i motivech.

V našem sortimentu je široký výběr koupelnových předložek, županů a závěsů do koupelen. Stačí se jen přijít podívat a vybrat si ten, který se vám nejvíc hodí do vašeho interiéru. Reprezentativní vzhled dodají vaší koupelně elegantní koupelnové doplňky, jako jsou dávkovače mýdla, kelímky či mýdlovničky. Slaďte svůj interiér do nejmenších detailů a vytvořte místo obyčejné koupelny nadčasovou oázu klidu a pohody.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek