DomůRady a NávodyZákladem dobrého spánku je kvalitní postel

Základem dobrého spánku je kvalitní postel

Date:

Nenechte si ujít

Jaký vliv má inflace na naše dluhy i úspory?

Inflace je bohužel nevyhnutelný jev, který ovlivňuje každého z...

Káně: pánové nebes

Káně, majestátní a ušlechtilí ptáci nebes, jsou symbolem síly...

Jakou velikost párty stanu zvolit nejen pro zahradní oslavu

Na současném trhu se můžete setkat s téměř nepřebernou...

Co změnila inflace na očekávaných tržbách e-shopů? Víme, do čeho nejvíce investují

Udržet si zákazníka i pro budoucí nákupy pomáhá podle...

Známe ceny levnějších a úspornějších procesorů AMD Ryzen

Začátkem ledna má výrobce uvést trio nových čipů pro...
- Komerční sdělení -časopis

Říká se, že třetinu z našeho života přespíme. To však už nemusí být pravda, protože současná hektická doba nutí lidi spát stále kratší a kratší dobu. Neprospívá to zejména regeneraci našeho těla.

Boxspring postele vás přesvědčí o tom, že vaše rána mohou být krásnější. Jejich výjimečnost spočívá v konstrukci matrací. Nosným prvkem Boxspring postelí je dvojitá matrace, která zajišťuje uživateli dokonalý a komfortní spánek. V podstatě jde o postelový systém, který je specifický výškou matrace. Ten je složen ze dvou matrací uložených na sobě. Hlavním prvkem je však spodní pružinová matrace, která slouží jako ortopedická a ventilační podklad pro vrchní matraci. Jejich výška se většinou pohybuje mezi 15 – 30 centimetry. A právě spojení různorodých vrstev matrací zaručuje spánek, který vás nakopne do nového dne jako rybičku.

Ale co tedy Boxspring vlastně je? Tento typ postelí představuje komfortní lůžkový systém, který uspokojí nejnáročnější požadavky na zdravý a pohodlný spánek. Postele Boxspring vynikají kvalitou zpracování, komfortní výškou a svojí cenou. Navrhují je přední světoví design architekti, přičemž samotná výroba je podřízena velmi přísným evropským standardům. Lůžkový systém tvoří v podstatě dvě matrace na sobě. S kombinací kvalitní vrchní matrace, na které budete spát, dostane zákazník přesně to, co splní její vysoké nároky. Horní matraci podpírá tělo, což má optimální dopad i na zdraví páteře, kloubů a svalstva trupu. „První varianta je koupit matraci včetně postele. Druhou variantou je nákup pružinového boxu, do kterého si zákazník nadefinuje matraci podle svých přání a potřeb,“ říká Jakub Neumann, produktový manažer kika Nábytek.

Kika nabytek pro duben sedacky3
Boxspring postele vnesou do vašeho života nový rozměr a spánek si budete konečně užívat. Kromě kvalitní konstrukce rámů se jejich komfort zakládá zejména na prvotřídních materiálech jednotlivých vrstev matrací. Jejich typy jsou různé, záleží na tom, na jakém druhu se vám nejlépe spí. Boxspring postele působí luxusně, tak proč si k nim nepořídit i vysoce komfortní matrace. Mezi takové patří 7-zónové typy, které během spánku zajišťují správnou polohu páteře. Ten ovšem nemusí vyhovovat každému, proto si určitě nechte poradit.

Boxspring postele přinášejí na trh moderní a kvalitní verzi lůžka, která zaručují dokonalý a pohodlný spánek. A právě ten je z pohledu každodenního života velmi důležitý. Kvalitní odpočinek totiž zaručí každému dokonalou regeneraci a dobije jej potřebnou energií před novým dnem, a to nejen v práci.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek